Vision-R 700

NOVINKA: Nová éra nejrychlejšího měření díky VISION-R 700
Foropter Vision-R™ 700 má zabudovaný jedinečný revoluční optický modul. Umožňuje provádět mnohem menší krokování optické mohutnosti, a změny jsou tak pro pacienta výrazně plynulejší.

Výhody

 • INTELIGENTNÍ PROGRAMY A ALGORITMY
  Řada inteligentních programů zahrnujících algoritmus Digital Infinite Refraction™, individuálně vybraných podle konkrétního pacienta, zkracuje dobu měření a pomáhá při výpočtu nejvhodnější refrakce pro pacienta.

 • SOUČASNÁ KOMPENZACE
  Tato inovace umožňuje rychlé a přímé měření refrakce: Digital Infinite Refraction™. Kontinuální kompenzace sférické a cylindrické optické mohutnosti a osy cylindru zajišťuje přesnost měření, protože pacientovy odpovědi jsou založeny na kompenzované optické mohutnosti, a eliminuje nutnost odhadovat potřebnou kompenzaci refrakce.

 • PLYNULÉ ZMĚNY OPTICKÉ MOHUTNOSTI
  Plynulé a rychlé změny několika optických mohutností, eliminace nežádoucích stimulů a řízení akomodace.

 • MĚŘENÍ VERTEX DISTANCE
  Vertex distance se měří s přesností na milimetr a lze ji nastavuje ovládat vzdáleně. V kombinaci s automatickou kompenzací vzhledem k referenční vertex distanci je pod kontrolou v průběhu celého měření.

Kontaktujte nás

Přední výrobce brýlových čoček, společnost Essilor, již více než 160 let usiluje o to, aby lidé po celém světě viděli lépe. Neustále investuje do výzkumu a inovací a snaží se překonávat sama sebe. Splňuje více než jen standardní požadavky v oboru – splňuje nároky uživatelů.

BUĎTE NÁROČNÍ I VY!

 

Kontaktujte nás